M0RRIS0N

prostredek proti piham

da se koupit nejaky prostredek proti piham v lekarne?? a kdo vi tak at prosim rekne nazez prostredku(kremu)

Nejlepší odpověď
annas

Na uvedené stránce probíhá diskuse o tom, který je nejvhodnější přípravek proti pihám. Domnívám se, že je opravdu lepší zeptat se přímo v několika lékárnách a krémy pak porovnat. Každý má určitě jiné zkušenosti.

Zdroj: http://www.kos­metika.cz/forum/pig­mentove-skvrny/pihy-v-obliceji-5227/?stranka_o­blast=

Další odpovědi
BEAES

Velmi dobrý a mnou osvědčený je od MATIS – bělící řada(FAnn parfumerie) a táž od BIODERMY bělící řada (v lékárně).