Lgee

Prospívá slepicím maso?

Vím že slepice sežere všechno, ale občas máme možnost slepici dát maso, není to lepší dát psovi a slepicím dát třeba obilí? Jestli to těm slepicím trošku škodí a zbytečně, jelikož na maso nejsou uzpusobili?

Nejlepší odpověď
Emefej

„jelikož na maso nejsou uzpusobili?“ A tohle máš odkud? Slepice, jako zástupce hrabavých ptáků, je typický všežravec.

Další odpovědi
Drap

Když dodáš slepicím zbytky masa, budou se jim sukovat krky a kladný výsledek se projeví i na vajíčkách. Maso slepicím ohromně prospívá.

Šidlo

aspoň nebudú ďobať jedna do druhej.....

slepice sa vyvinuli z dinosaurov a mňa po rokoch chovu týchto potvor nikto nepresvedčí, že to boli bylinožravé dinosaury......