elektrikář

Prošla mi zkušební doba, na program Zoner foto studio. Prý jde používat dál v omezené míře. Je nevím jak to zpustit.Druh

Aktivace Fre programu na Zoner foto studio.

Doplňuji:
Moc a moc děkuji už mi to zase běhá. Jsem už v důchodu a tak mi to moc pomohlo. Díky

Odpovědi
Bedy

Každou chvíli je nějaká promo akce na Zoner Photo studio, kde ho lze získat v plné verzi zdarma. Navrhuju chvilku počkat – nebo zkusit jestli funguje ještě nějaká starší promo – http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/pouze-dnes-zoner-photo-studio-14-ke-stazeni-zdarma/sc-4-a-164669/default.aspx
Doplňuji:
Teď koukám, že ho mám stažený a že jsem ho ani nepoužil, klidně mi napište vnitřní poštou a můžu Vám ho poslat. Má to asi 70MB.
Já Giveawayofthe­day.com sleduju pravidelně a takový ten zajímavější soft si stahuju a pak ho dávám lidem, protože já ho většinou stejně nevyužiju.

anonym

moje zkušební doba je už asi půl roku, bylo tam asi na třicet dní pořád mi to jde, asi bych se s tím neměla chlubit a vyhodit to, já nevím…