Avatar uživatele
anonym

Prosímvás jak přibrat. Odpovídám a čumí na mě reklama google Zelňačka na zhubnutí.

Mám dojem že kdybych se řídil reklamou firmy http://www.zel­nackanahubnuti­.cz/CabbageFor­te-uvodnistranka/ tak už zdechnu. Kolikrát závidím těm papulatým najezeným obličejům a kdo mají udělaný pupek. Na jedné straně ukazují zmrzliny, oplatky a to, na druhé zas zhubněte. Prosímvás dávejte zde prostor firmám umísťujícím reklamy na pořádné jídlo, děkuji.

Kategorie * Počítače Klikání

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, anonym před 4463 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Hoď do zelňačky dvě pořádné klobásy na jednu porci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

klobása mi nepomáhá jsem hubená jak větvička a to jím i v noci smažený brambory..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
17881

Využijte jojo efekt. Tedy musíte mít chvíli hlad a pak se pořádně najíst, tělo si pak bude ukládat tuky na horší časy. To ale není moc zdravý způsob, ideální by bylo, posilováním nabrat svalovou hmotu. K tomu je pak potřeba dostatečný přísun bílkovin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Johnny1

Možné příčiny: 1) těžká soustavná manuální práce a větší výdej energie, který převažuje nad přísunem z jídla nebo 2) na biochemickém principu se jedná o více ATP
(adenosintrifosfát) v těle, který způsobuje
větší pasivní spotřebu energie, doporučuji poradit se s lékařem
Možnosti řešení: A) běžné jídlo – vepřo, zelo knedlo nebo něco podobného, tedy více kalorického jídla alespoň 3 x týdně, může být i další tučné, třeba takové chutné
klobásy, více však ne, aby nedošlo k přejezení, navíc klobásy ve větším množství jsou jednou z příčin vzniku rakoviny tlustého střeva. Potom vznikne dobromyslný tlouštík, který se směje na celý svět a upoutá pozornost okolí, hlavně svým pupkem a „zdravou“ baculatou tváří, ale pro uchování zdraví to nemá dlouhého trvání.

  1. zdravé jídlo zn. Herbalife ( nedělám si srandu, opravdu to funguje, když je správně použité ) – Formule 3 ( obsah bílkovin) podporuje tvorbu svalů, stojí cca 30–40 Kč / den, tj. méně než levné veřejné stravování + kombinace s běžným jídlem během dne. Záleží na tom co chcete, jestli přibrat nezdravě tukem, nebo zdravě nárůstem svalů. Pokud jste např. z Brna a okolí nebo z jiného místa je možné doporučit pro normální chutné stravování také restaurace a domácí recepty uvedené na tomto webu v rámečku ( seznam v internet. prohlížeči Google ).

Zdroj: www.herbalife.com, www.najistsedo­bre.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek