Prosímvás jak přibrat. Odpovídám a čumí na mě reklama google Zelňačka na zhubnutí.

Mám dojem že kdybych se řídil reklamou firmy http://www.zel­nackanahubnuti­.cz/CabbageFor­te-uvodnistranka/ tak už zdechnu. Kolikrát závidím těm papulatým najezeným obličejům a kdo mají udělaný pupek. Na jedné straně ukazují zmrzliny, oplatky a to, na druhé zas zhubněte. Prosímvás dávejte zde prostor firmám umísťujícím reklamy na pořádné jídlo, děkuji.

Kategorie * Počítače Klikání

Odpovědi
venkovan

Hoď do zelňačky dvě pořádné klobásy na jednu porci.

briketka10

klobása mi nepomáhá jsem hubená jak větvička a to jím i v noci smažený brambory..

Využijte jojo efekt. Tedy musíte mít chvíli hlad a pak se pořádně najíst, tělo si pak bude ukládat tuky na horší časy. To ale není moc zdravý způsob, ideální by bylo, posilováním nabrat svalovou hmotu. K tomu je pak potřeba dostatečný přísun bílkovin.

Johnny1

Možné příčiny: 1) těžká soustavná manuální práce a větší výdej energie, který převažuje nad přísunem z jídla nebo 2) na biochemickém principu se jedná o více ATP
(adenosintrifosfát) v těle, který způsobuje
větší pasivní spotřebu energie, doporučuji poradit se s lékařem
Možnosti řešení: A) běžné jídlo – vepřo, zelo knedlo nebo něco podobného, tedy více kalorického jídla alespoň 3 x týdně, může být i další tučné, třeba takové chutné
klobásy, více však ne, aby nedošlo k přejezení, navíc klobásy ve větším množství jsou jednou z příčin vzniku rakoviny tlustého střeva. Potom vznikne dobromyslný tlouštík, který se směje na celý svět a upoutá pozornost okolí, hlavně svým pupkem a „zdravou“ baculatou tváří, ale pro uchování zdraví to nemá dlouhého trvání.

  1. zdravé jídlo zn. Herbalife ( nedělám si srandu, opravdu to funguje, když je správně použité ) – Formule 3 ( obsah bílkovin) podporuje tvorbu svalů, stojí cca 30–40 Kč / den, tj. méně než levné veřejné stravování + kombinace s běžným jídlem během dne. Záleží na tom co chcete, jestli přibrat nezdravě tukem, nebo zdravě nárůstem svalů. Pokud jste např. z Brna a okolí nebo z jiného místa je možné doporučit pro normální chutné stravování také restaurace a domácí recepty uvedené na tomto webu v rámečku ( seznam v internet. prohlížeči Google ).

Zdroj: www.herbalife.com, www.najistsedo­bre.cz