kulomet26

Prosím všechny,Nevíte co mám použít místo karafy u vodní dýmky? Omylem jsem ji rozbila,ale nevím jestli ji můžu nahradit

Prosím všechny :(( Nevíte co mám použít místo karafy/vázy u vodní dýmky? Omylem jsem ji rozbila , ale nevím jak ji spravit jinak něž koupí nové :(

Nejlepší odpověď
Banán88

pokud jde o design a nejen koureni, pak koupit novou.. pokud jde jen o koureni tak se da pouzit cokoliv se zuzenym hrdlem..

Další odpovědi
anonym

souhlasím s Banán 28, jen mám dotaz..... Tu dýmku kouříš ty nebo třeba tatka?

Agneta

Použij záchodovou mísu – je dost velká a tak si pěkně zakouříš. Zastrč do ní hlaveň z kulometu , nejlépe z modelu 26, ta má dobrý průměr:DDD

da ny

Využij toho, že se karafa rozbila.
ouření vodní dýmky je stejně, spíše více škodlivé, než kouření cigaret.
Má jen jedinou výhodu – neobtěžuje/ne­zamořuje okolí 😉