tuCZek

Prosím ví někdo kde najdu mapu klávesnice? Respektive znaků.

například středník,křížek,do­lar,uvozovky dole atp.

Nejlepší odpověď
hanulka11

já na to jdu takto
start-všechny programy-příslušenství-systémové nástroje-mapa znaků

Další odpovědi
chudst

„Zkousejte“. Kazda klavesnice ma jine umisteni. Taky mi delalo problem se v novem notebooku preorientovat ze stare klavesnice. Zakladni znaky jsou vetsinou na klavesnici zobrazeny. Pokud nejsou, jednoduse zkousejte a piste si je na papir. Pak si zapamatujte tech 10 hlavnich znaku, ktere budete pouzivat a mate to. (Vyzkousejte kombinace SHIFT+klavesa, CTRL+SHIFT+klavesa, CTRL+ALT+klave­sa, apod.)