lk5c

Prosim vas ,stahuje se take podminka za neplaceni alimentu

Dostal Jsem podminku za neplaceni alimentu .Prad rokem dostal jsem set mesicu na dva roky . Chtel bych se zeptat jesli tato podminka se bude stahovat do dalsiho rozhodnuti ktery budu ocekavat .dekuji
Doplňuji:
Tak se zeptam jinak,O čekavam dalsi soud za alimenty ,ale prozmenu kdyz jsem nikdy nebyl trestan za jiny tresne cinosti je mozny aby mi zvisili podminku .Nebo pujdu do lagru a kolik muzu ocekavat.Celkovy muj dluh je 35000kc zduvodu proc jsem neplatil je takto dostal jsem akci ve fakultni nemocnici Motole a dodnes mi nezaplatili dluzi mi kolem 400000tisic a nemuzu znich to dostat a proto jsem se dostal do takoveho problemu. jinak mi kouci podminka v kvetnu ten to rok.dekuji za odpoved Holub

Odpovědi
standa

Nevím jaké „další rozhodnutí“ očekáváte…, ale každopádně se na tento trestný čin nová úprava trestního zákoníku z vašeho pohledu nevztahuje.