Svobodny

Proč mi nefungují na notebooku sluchátka do uší?

Prosím Vás ! Proč mi nefungují na notebooku sluchátka do uší ?

Odpovědi
Edison

A v jiném zařízení fungují?

EKSOT123

Zdravím, já jsem na tohle sice antitalent, ale zkuste to tam zasunout až na doraz, případně i přidržet. Pokud jsou sluchátka správně zasunuta, přestane fungovat reproduktor notebuku a neslyšíte ho, nebo málo. Jestli tedy přestane jít reprod. u noťase a přesto sluchátka nejdou, jsou špatná sluchátka nebo něco s noťasem

rudolf.th

To sa aj mne stalo, že mi sluchátka nefungovali, ale to bolo v prípade PC (mám tam nainštalovaný Windows 7). Musel som otvoriť Správcu zvuku s vysokým rozlíšením v Ovládacom paneli a tam nastaviť niečo, aby sa to preplo na sluchátka. Potom už to fungovalo.