Kuchařosatan

Prosím vás, potřebuju poradit. Nevíte,proč se kolo vyfoukává, když není píchlé?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud jsi nezjistil unikající bublinky v lavóru s vodou a kolo se vyfoukává pomalu, může být na vině stará „řídká“ duše. Nejlíp koupit novou domácí výroby. Ty šmejdy z východu nebrat!

Další odpovědi
isteron

Vybrať dušu z kolesa, nafúkať a potom vložiť do lavóra s vodou. Hneď zbadáte únik vzduchu. Môže byť aj netesný ventilček

orwell

Záleží na tom, jak se „vyfoukává“ rychle. Lavór s vodou a bublinky by měly pomoci. Pokud ne, začnul bych s ventilkem, je to nejjednodušší, bez demontáže kola a pláště.

paul1

Unikající ventilek odhalíte jednoduše tím, že nasliníte jeho vrchní část. Pokud nedojde k nafouknutí bubliny, je ventilek O.K.