zoja

Prosím Vás poradte příbuzná slova ke slovu listy?

Nejlepší odpověď
annas

list je slovo mnohoznačné – část rostliny, kus papíru, takže je hodně možností.
Nic vás nenapadlo?

list – listy, listí, lístek, lísteček, listoví, listen, listina, listnáč, listnatý, listový, listovní, listovat, listovatel(ka), zalistovat, přelistovat atd..

Roztřiďte si slova podle postupné odvození a podle významu.

Další odpovědi
Melkor

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-vas-poradte-mi-8-pribuznych-slov-ke-slovu-listopad