TLW

Prosím váš, poraďte mi šampony, které se NEtestují na zvířatech. Děkuji:o)

Kosmetika netestující na zvířatech

Nejlepší odpověď
tasiri

Pokud vím, tak netestuje AVON

Zdroj: http://www.avon­cosmetics.cz/PRSu­ite/faq.page

Další odpovědi
Hlada

Možná tak mýdlo s jelenem. Každý seriózní výrobce přece vyzkouší nezávadnost svých výrobků na zvířatech. Nedovedu si představit, že by někdo mohl uvést na trh nevyzkoušený výrobek a riskovat zdraví třeba alergických lidí. Musel by vyrábět jen plagiáty jinde vyzkoušených výrobků nebo neinovovat výrobu, čímž by brzo skončil. Rozum do hrsti!

škubánek

Avon :)

briketka10

http://www.kos­metika.vte.cz/ka­talog/freeman­.php

Zde máš celý katalog Freeman i šampony krásně voní a dlouho vydrží.Občas je mají v Tescu.

baghira

Jedná se pouze o reklamní trik. Pokud se nějaká firma chlubí tím, že kosmetiku na zvířatech netestuje, pak to znamená, že ji míchá z již otestovaných komponent nebo nakupuje polotovary od subdodavatele, který má otestováno. Bez testu na zvířatech si to nikdo nedovolí, ať už do reklamních materiálů píše cokoliv.