LuK4S3k CZ

Prosím vás pojede mi mafia 2 když mám …

Mám procesor: AMD Athlon™ II X2 250 processor 3.00 GH.z
RAM: 2,00 GB
Grafická karta: NVIDIA GeForce 7025/NVIDIA nForce 630a

A minimální požadavky jsou :Procesor (CPU): Pentium D 3Ghz nebo AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) nebo lepší
Operační paměť (RAM): 1,5 GB
Grafická karta (GPU): nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro nebo lepší

Myslíte si že se mě to bude sekat nebo když jo tak jak moc nebo málo?
Poraďtě prosím

Doplňuji:
Naprosto souhlasím já mám jedničku a už mě moc nebavila tak sem si řekl že budu hrát dvojku a kámoš mě ji pučil ale CD bylo poškrábané tak sem si to chtěl stáhnout ale pak sem se zamyslel jestly mě to pojede a pak sem se ptal se toho kámoša co mi hru půjčil a řekl mi že mě to asi nepojede a že stejně ho dvoja bavila 2 týdny to bylo jak ju úhrál do konce a pak ho to nebavilo.

Odpovědi
RyuzakiKate

Řeknu ti jedno: Bývalý přítel měl počítač dost dobrej, když dostal Mafii 2 k Vánocům, začly problémy. Bohužel ta hra má fakt obrovský nároky, ale o to si pak víc hru užiješ… no, spíš tu grafiku než hru, příběh je vážně o ničem a navíc je to jednoduchý jak facka, jako většina dnešních her… Vykašli se na dvojku, jednička je daleko lepší, propracovanější a hlavně vtipnější!