Prosím vás podal jsem stížnost na pracovnici knihovny.

Jde o to, že mají na dveřích napsáno 0900–1800. Volal jsem na tohle číslo a pokaždé mě bylo sděleno že volané číslo neexistuje. Když jsem se na to pracovnice zeptal, odpověděla se smíchem „to je otevírací doba!“:-)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Taky bych to tak nenechal.
Mně zase nadávali v penáči, když jsem přišel k pokladně a začal na pás skládat veškeré zboží co tam měli.
Prý co dělám? Moje odpověď zněla, že přeci mají před pokladnou napsáno:
Prosíme zákazníky, aby veškeré zboží včetně přepravek vyložili na pás.
Tak jsem tak začal dělat, ale jim se to nelíbilo.
Není tam napsáno, že jen ty, které chci zakoupit, ale veškeré.

Další odpovědi
fira

To jsi se spletl.Knihovna u vás ma číslo 909700009.Zkus toh­le.

sobol

A teď jsi to sem psal proč, chceš to posvětit, žes udělal dobře? Neudělal, na jejím místě bych se ti zasmál taky, splést si otvírací dobu (mimochodem 8-mi číselnou) s tel číslem. Zřejmě si měl nějakou mentální indispozici, ale stačilo jen mávnout rukou a zasmát se s knihovnicí nad svou blbostí.

Jambalaya

Chachacha, taky si myslím, že by se hodilo zasmát své blbosti 🙂.
Pokud bych měla řešit takovouto stížnost, pak bych si přesně řekla: To je ale kretén.
A chronický stěžovače, tak ty z duše nenávidím!

alexandra

Já myslím,že to CZechrapsind vzal s humorem a žádnou stížnost nepodával.Proto to tu píše.Asi se nakazil od Miroslava.Takže to nepochopili Ti,co mu vyčítají,že se tomu měl zasmát.Já věřím,že se směje doteď.

anonym

ano i dnes.