Viktot Dana

Poradíte, co mám dělat? Mám 13etého syna, který má problémy s " klikáním" v uších?

Boli sme v nemocnici nasadili mu silne antibiotiká na 7 dni dobral jich ale stále sa sťažuje na klik v ušiach a počuje slabo prosim vás pomôžte mi budem rad za hocijakú radu dakujem

Prosim vas o radu mam 13 ročného Sina má problemi z klikaním v ušiach prosim vás poraďte mi

Odpovědi
nyjono

Tady asi težko někdo poradí. S lékaři je v poslední době potíž. Málokterý má zájem pacientovi pomoci a většinou si jen chtějí udělat čárku a mít pacienta z krku.
Zkustě jiného odborníka na URL.
Pokud antibiotika nezabraly, možná bude příčina jinde.

Kepler

Tady vašemu synovi asi nikdo bez vyšetření a na dálku nepomůže. Nezbývá, než doporučit odborného lékaře. Když neuspěl jeden, druhý třeba pomoci může. Jen bych to neodkládal, problém je asi akutní.

mosoj

Na URL nechoď. Zkus to na ORL.