Poodle

Prosím vás, nevíte někdo jak se jmenuje znělka na očku je vždycky mezi písničkama něco jako ooo ou ou je to rychlý :)

Prosím vás mám takový hloupý dotaz, ale na očku je vždycky mezi písničkama taková znělka je to jen zvuk tý písničky je docela rychlá a je to něco jako oo ouou voohoo ooohouo já to neumí napodobit :D je tam u toho většinou barevná tapeta díky :))

Odpovědi
Janina Nina

:D Tak uff napsal/a si otázku ještě hůř jak já :D Zrovna dneska jsem tu samou posílala do ocka na mejl,tak jestli mě pochopěj a napíšou dám ti vědět, a ty mě kdyžtak taky jo? :) Jen vim, že je to znělka na ocko hity a podle mě DnB
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=QmSCMw5­k6Z0

Tak tady jí máš, je tam víc způsobů tak si vyber :)