prosím vás,nevíte komu dnes prezident udělil milost ? děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.hrad­.cz/cs/pro-media/tiskove-zpravy/6822.shtml

Prosím.

Další odpovědi
panenka

Prezident Václav Klaus v úterý udělil deset milostí. Jednou z omilostněných je i někdejší komunistická prokurátorka Ludmila Brožová-Polednová, která byla odsouzena na šest let za účast na justiční vraždě Milady Horákové. Prezidenta k udělení většiny milostí vedly humanitární důvody. O udělení milostí informoval mluvčí prezidenta Radim Ochvat.

(Prezident omilostnil i ženu, které prominul zbytek trestu za zabití manžela. „Přihlédl k tomu, že byla poškozeným dlouhodobě týrána a k činu došlo v afektu po jeho předchozím fyzickém útoku. V době spáchání skutku byla těhotná,“ uvedla prezidentská kancelář v odůvodnění milosti. Žena se po dobu čtyř let nesmí dopustit trestného činu.

mojitek

te tyrane zene byla milost udelena pravem.Ovsem ne te svini Polednove.Pardon za vulgarnost,ale mirnejsi pojmenovani ani nehodlam psat