rosinka

Prosím vás, neví někdo z vás…

co může být příčinou častých, nepříjemných palpitací? U člověka stř. věku, celkem zdravě žijícího,nekuřáka. Tlak,EKG vpořádku, holter taky – zrovna se během těch 24 hod. žádná palpitace neobjevila. A doktoři tedy nevědí.

Nejlepší odpověď
www

Zkušenosti, ani z druhé ruky nemám. Proto jen zde, třeba pomůže:

Zdroj: diagnozy.doktor­ka.cz/buseni-srdce---palpitace/

Další odpovědi
greycell

někde sem četl o spojitosti bušení srce a kolísáním hladiny kalcia(draslíku) v organismu, ale už nepamatiju kde.

vera12

Může to být třeba i nedostatek hořčíku,nebo důsledek stresu nejlépe by bylo odebrat krev jestli něco neschází nějaký vitamín nebo minerál a pokud budou potíže přetrvávat opět provést holtra.