vera12

prosim vás neví někdo jestli jde rozepsat vyučtování za plyn na splátky děkuji věra.

vyučtování plyn

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak toto vám fundovaně odpoví v plynárnách

Další odpovědi
baghira

Ano, dá se sjednat splátkový kalendář, ale záleží to na dohodě s dodavatelem plynu, resp. na jeho vstřícnosti a dobré vůli. A taky na jeho posouzení dotyčné pohledávky a vaší schopnosti ji platit.
Nicméně většina společností raději povolí splátky, než abys jim to nezaplatila vůbec (nebo až s exekutorem).

Nozdrolomo

u Pražské plynárenské nám na splátky přistoupili bez problémů. Jinde nevím, zavolal bych na kontaktní centrum konkrétního dodavatele plynu.

terry

To by ti asi řekli u té společnosti, od které plyn bereš.