prosim vás neuměl by tady někdo přeladit lamtové radio z AM na FM nebo kdyby ste mi poslaly schéma jak to udělat.díky..

Nejlepší odpověď
Hlada

Amplitudová modulace a frekvenční modulace jsou dva rozdílné způsoby přenosu. Není proto možné přijímat FM pouhým přeladěním frekvence. Pro příjem FM je v prijímači jiná vysokofrekvenční část. Na schema zapojení se můžete podívat do knih ing. Kottka – Československé rozhlasové a televizní prijímače.