Moccaa

Prosím vás, můžete mi někdo laskavě vysvětlit tuto záležitost? Já jsem trochu mimo.

Sleduju takhle hokejový zápas šampionátu, samozřejmě český zápas, a vždycky, když kamera zabere naši střídačku, tak tam komentátor něco mele o nějakém Kukkonenovi. Já jsem jen sezónní fanoušek, tak se omlouvám, ale něco mi říká, že to bude nějaké finské nebo norské jméno nějakého gentlemana. Může mi to tady jiný gentleman osvětlit? Děkuju, hokeji zda a ať to letos cikne.

Odpovědi
Disraeli

Tak si ho prostě vyhledej… Nic není jednodušší, určitě lepší, než čekat na odpověď tady. 😁

Moccaa

Disraeli: Teď jsi zavěsil do vingle, Disrali.