briketka10

Prosím Vás máte někdo zkušenost s programem Krteček je na zasílání SMS zdarma..

stáhla jsem si ho a nedaří se mi do něj přihlásit, chce zadat jméno uživatele to jsem zadala své jméno, jestli je to tak v pořádku ani nevím, hned vzápětí heslo, když ho chci zadat nikdy to nestihnu do 15 sekund..
Děkuji za jakoukoliv radu.

Odpovědi
misskas

ja chodim poslatsms.cz,sms­.1188.cz,sms.t-zones.cz a nepotrebuju zadne prihlaseni a poslatsms se da i jako java aplikace na mobil takze kdyz mam na tyden net tak posilam zadarmo NEOMEZENE smsky