Amy9898

Prosím vás,mám napsat sloh(dopis) určený Karlu IV.Co by jste mu na mém místě vzkázali,popsali?

Předem děkuji za odpověď 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Už jsem Vám jednou odpovídala, ale vidím, že někdo otázku nahlásil.

Takže znova: Projděte si životopis Karla IV., uvědomte si, co vytvořil, o co se zasloužil atd. Poděkujte mu a uveďte proč.

Stylizace je ale vaše, v tom vám nemůžeme poradit.

Další odpovědi
anonym

Co bych mu vzkázal? Karle IV vrať se!

gecco

Myslím, že předmětem DÚ je nejen napsat sloh, ale i získat rozumnou informovanost (tedy si o Karlu IV něco přečíst – třeba Vita Caroli – ne pár slov na Odpovědích 😉.
😉
Takže neváhej – a napřed čti…
😉

anonym

Tak si teda napiš: Milý Kájo, předem mého dopisu, strč si co chceš do lisu…nebo tak nějak…pro začátek dobrý, ne?

Drap

Napsal bych mu : Karle, nevracej se, jinak tě raní.

Putin

Napsal bych: „Karle, dej na měď zinek a odděl to kyselým roztokem, pojmenuj to (moje příjmení) sloup a dej to na mě patentovat, na jméno (moje jméno) narozen (moje datum narození).“ – Jó to by bylo nejlepší 🙂