LuK4S3k CZ

Prosím vás mám jednu otázku ohledně soudního nařízení.

Když soud někomu za trast dá třeba 200 hodni veřejně prospěšné práce dostane ten člověk něco zaplaceno ? Totiž si říkám kde ten člověk potom bere peníze když musí pracovat a nemůže jít do práce.

Nejlepší odpověď
meTTax

Dobrý den,

trest veřejně prospěšných prací dle ust. § 62 až 65 zák. č. 40/2009 Sb., trestní zákon, n e s m í sloužit k výdělčeným účelům odsouzeného. Odsouzený tento trest vykonává místo svého volného času.

Zůstávám s pozdravem.
Doplňuji:
zák. č. 40/2009 Sb., trestní ZÁKONÍK,
Samozřejmě.

Další odpovědi
anonym

Už to nehulte:-)))))))))))))­))))))))))))))))))))). To je trest, Vy osle, ne job!!!!!