Keyna

Prosím vás má někdo tady internet LTE od O2?

Dneska mi volali nabídku a je v celku zajímavá. Máme mega pomalý internet po káblu. Rychlost max.2Mb/s a je to hrůza. Bydlíme na vesnici v údolí, myslíte že i tak taky budeme mít rychlejší internet? Pán na telefonu mě ujišťoval že signál mít budu ale moc si tím nejsem jistá když jsou kolem nás lesy. Zatím jsem nic neslíbila ani nekoupila. Děkuji za odpovědi

Odpovědi
jáára

A jakej tam má O2 signál? (na mobilu). Teoreticky proč ne, ale telefonisti prodaj cokoliv a jejich znalosti technologií jsou taky jinde.
S O2 jsem měl problémy když to byla Telefonica, teď to má snad Kelner a docela jedou… Já em u Vodafonu.

Mc Merkurion

… co se týče O2, můžu říct, že maj dobrý pokrytí okolo dálnice, ale za první mezí šlůs, jestli nemáš kvalitu po pevný, vzduchu bych moc nevěřil … mně taky tvrdí po telefonu, že můžu mít bůhvíco, ale technik je vždy vyvede z bludu …

… jo, nic nepodepisuj, kup si kredit simku, zalať data a vyzkoušej, maximálně projedeš dvě kila a ne láce za dva roky smlouvy plus modem …