prosim vas,je nejaky jednoduchy program ,abych si s nim mohl z jiz zhlednutych filmu vybirat casti filmu a ukladat.

pak film smazu,vybrane useky ulozim do slozky a pak se na ne podivam.Treba ted z resident evil usek,jak je honi ty dve obrovska monstra.jde to ve VLC ?_
Doplňuji:
nemyslim fotky,ale cast filmu,usek video

Odpovědi
bolak

Mám KMplayer, což je přehrávač a ten vím že to umí. Stačí kliknout pravým tlačítkem a dát „Sejmout“.

http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/kmplay­er/

mariohlas

Již delší dobu používám k „vysekávání“ částí videí „iWisoft Free Video Converter“ (snadno se vygoogluje a stáhne). Je to nepochybně nejlepší z free programů. Umí toho mnohem víc (proto má každý ze začátku problémy s nastavením), a je jen EN, což může být pro někoho nevýhoda.
Jednoznačně jej doporučuji.