Petra09

Prosim vas jak vlozit penize na ucet?

Omlouvam se za takovy dotaz ale mam ucet po prvy nedavno aktivovan pres Era a kdyz prijdu na postu a budu chtit vlozit penize na muj ucet co k tomu potrebuju? Mam karticku k bankomatu a k ni svuj pin kod ale kdyby po me chteli svoje cislo uctu tak ho neznam,vadi to? Nebo kde ho spetne zjistit?
Doplňuji:
Pro elektrikar:Moc dekuju za radu,tva rada mi pomohla nejvic.

Nejlepší odpověď
elektrikář

Číslo účtu najdeš na svém prvním výpise o pohybech hotovosti .Na poště by ti jej mněli najít po vložení karty, do čtečky.Nebo jej najdeš na výpisu z bankomatu. k tomu ti stačí jen ten pin. a na lístku jej najdeš.

Další odpovědi
hanulka11

tak na vložení peněz určitě musíš znát číslo svého účtu ,jak by věděli kam mají peníze vložit
jistě máš nějakou smlouvu a tam musí být číslo uvedeno

Michal Kole

vyplníš tiskopis a a strčíš peníze do okénka

isteron

Čo tak si vybaviť internetbanking ?
K účtu máš dostať aj preukazný lístok. Tam je číslo účtu napísané . Aj v mesačných výpisoch sú uvedené.