pusinka50

Prosím vás, jak tu najdu konkrétního uživatele, abych mu mohla poslat vzkaz na meil, pakliže to on umožňuje?

Nepište mi odkazy na dřívější otázky, nemám na to čas případné dřívejší otázky pročítat, věci se hnuly a mám plnou hlavu starostí, prosím o konkrétní odpověď.

Nejlepší odpověď
annas

Napište profil dotyčného do lišty, objeví se vám odkazy na jeho otázky či odpovědi, mezi nimi Profil uživatele xxxx | Odpovědi.cz – bývá zpravidla hned mezi prvními, kliknete a dostanete se k němu.

Druhá možnost – hledat v seznamu uživatelů, ale trvalo by to déle, pokud neznáte přibližný počet bodů hledaného.

Další odpovědi
Sůwa

Moc to nechápu, ale jestli znáš jeho nick, tak na něj klikni a dostaneš se na jeho profil, kde dozvíš, jestli tu možnost máš. Nebo trochu přibliž problém a někdo se ti pokusí pomoct.