topinka

Prosím vás jak se pozná že člověk kouří (cikarety).

Nejlepší odpověď
Drap

Když má v hubě takovou bílou ruličku s hnědým koncem, ze které jde dým.

Další odpovědi
Damiana

No, když ho vidíš kouřit, ne? 🙂
Ale smrad, který se line z něj i kolem něho, chrchlání, nedostatečná kapacita plic a časté zadýchávání se nejen při sportu, ale i při stoupání do schodů, žlutošedá, matná pleť, vrásky (hlavně kolem úst), pigmentové skvrny, řidší vlasy, nejasné bělmo, větší náchylnost k nemocem, zhoršená schopnost rozpoznávání chuti, zhrublý hlas, sucho v ústech apod. No nic moc okouzlujícího to není…:-(

beer

Zápach z úst, vlasů, oblečení, nažloutlá barva zubů. Zbarvené bývají také nehty i prsty.

marťa382

Třeba podle toho, že je cítit cigaretami a oblečení je taky načichlé.