LuK4S3k CZ

Prosím vás jak se jmenuje díl simpsonovích ze kterého je scénka že simpsonovi prodávají dům přijde ralf a říka že za …

Prosím vás jak se jmenuje díl simpsonovích ze kterého je scénka že simpsonovi prodávají dům přijde ralf a říka že za ten dům dá mléko a pastelku a ta poradkyně nebo kdo to je řekne to je dobrá nabýtka bát vámy jí přijmu a pak homer řekl když bude to mléko čokoládové tak si plácnem a rafl to zahodil a řekl tak na to zapomeňte. prosím z jakého to je dílu náhodou jsem to kdysy našel na youtube.

Nejlepší odpověď
Matthew

Jestli to ještě potřebuješ vědět, tak je to myslím díl -
Šáša míří do Washingtonu / s14 x e14 , kdy se jim nedaří prodat dům, kvůli leteckému koridu nad jejich barákem :)