Avatar uživatele
HonzikPernik

Prosím Vás, jak opravit vír ve vlasech?

Prosím Vás, jak opravit vodní vír ve vlasech? Roste mi to ze strany jakoby a když je mám delší, tak mi to na jednom místě čumí, ale nechci kvůli tomu kráátké vlasy, paní holička říká s tím nejde nic dělat jen celé ostřihat. Lžou

annas – viz historie – opravila jsem výr na vír.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, zjentek před 3190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Tak stoprocentně ve vlasech nemáš vodní výr, ani vodní vír. Ano, říká se tomu vír, ale jen vír.
Nejsem kadeřník ani holič, ale já bych to řešil tak, že bych prostě vystrkující vlasy ostříhal na úroveň okolních vlasů a takto dokola. Pokud si s tím vyhraješ, tak časem po několika jak tvém ostříhání-zarovnání, tak ostříhání holičem by se mělo upravit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jáára

Oprav si ty hrubky, To je materiál…

E: A nelžou.

Upravil/a: jáára

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Ano zastřihnout přečuhující vlasy
holička má pravdu a na léto bude
krátký účes perfektní lépe se i češe :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Spravila by to nějaká vhodná pokrývka hlavy: > http://www.pra­covneodevykado­.sk/fotky210/fo­tos/_vyr_2808zvon­.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Lžou, či nelžou…lžou i nelžou! To je otázka! Keď sa chce, ide aj s tým niečo urobiť…
1 – Ak sú vlasy dostatočne husté, treba prekonať podobu, ktorá sa vám nepáči a nechať narásť nie dlhšie, ale dlhé. A potom sa s nimi trochu pohrať pomocou „nožníc a kosačky“
2 – Nie krátke, ale superkrátke vlasy, len také dýchanie vlasov, akoby z bolívijského dažďového pralesa sme prešli na pokosenú trávnatú lúku pred chatkou českého rekreanta
Takže už máme malý trávnik, alebo záplavu vlasov a ostala ešte jedna možnosť
3 – je i nie je (súčasne) dôležité ako vlasy rastú, ale je dôležité ich rast brať ako súčasť svojej osobnosti, svojho výrazu, svojho pohľadu na svet, nie schovávať ale naopak práve tento symbol osobnosti zvýrazniť, veď mnoho ľudí sa snaží skryť tento „vír“ ako nedostatok, ale pravé čaro „víru“ je v jeho prirodzenej ojedinelosti, jeho „osamelej originalite nad okolím“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jak víš, že lžou? Kdo všechno?
Když víš, že lžou, asi víš i řešení, tak se neptej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl