HonzikPernik

Prosím Vás, jak opravit vír ve vlasech?

Prosím Vás, jak opravit vodní vír ve vlasech? Roste mi to ze strany jakoby a když je mám delší, tak mi to na jednom místě čumí, ale nechci kvůli tomu kráátké vlasy, paní holička říká s tím nejde nic dělat jen celé ostřihat. Lžou

annas – viz historie – opravila jsem výr na vír.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Tak stoprocentně ve vlasech nemáš vodní výr, ani vodní vír. Ano, říká se tomu vír, ale jen vír.
Nejsem kadeřník ani holič, ale já bych to řešil tak, že bych prostě vystrkující vlasy ostříhal na úroveň okolních vlasů a takto dokola. Pokud si s tím vyhraješ, tak časem po několika jak tvém ostříhání-zarovnání, tak ostříhání holičem by se mělo upravit.

Další odpovědi
jáára

Oprav si ty hrubky, To je materiál…

E: A nelžou.

briketka10

Ano zastřihnout přečuhující vlasy
holička má pravdu a na léto bude
krátký účes perfektní lépe se i češe :))

bolak

Spravila by to nějaká vhodná pokrývka hlavy: > http://www.pra­covneodevykado­.sk/fotky210/fo­tos/_vyr_2808zvon­.jpg

led

Lžou, či nelžou…lžou i nelžou! To je otázka! Keď sa chce, ide aj s tým niečo urobiť…
1 – Ak sú vlasy dostatočne husté, treba prekonať podobu, ktorá sa vám nepáči a nechať narásť nie dlhšie, ale dlhé. A potom sa s nimi trochu pohrať pomocou „nožníc a kosačky“
2 – Nie krátke, ale superkrátke vlasy, len také dýchanie vlasov, akoby z bolívijského dažďového pralesa sme prešli na pokosenú trávnatú lúku pred chatkou českého rekreanta
Takže už máme malý trávnik, alebo záplavu vlasov a ostala ešte jedna možnosť
3 – je i nie je (súčasne) dôležité ako vlasy rastú, ale je dôležité ich rast brať ako súčasť svojej osobnosti, svojho výrazu, svojho pohľadu na svet, nie schovávať ale naopak práve tento symbol osobnosti zvýrazniť, veď mnoho ľudí sa snaží skryť tento „vír“ ako nedostatok, ale pravé čaro „víru“ je v jeho prirodzenej ojedinelosti, jeho „osamelej originalite nad okolím“.

ReHu

Jak víš, že lžou? Kdo všechno?
Když víš, že lžou, asi víš i řešení, tak se neptej.