jozka123

PROSIM VAS DNES JSM SI PRINESL DOMU NOTAS BYL VYBITY TAK JSEM DAL NA NABIJECKU A ZAPL A PO 1 H JSEM VYPL Z ELETRIKI TU

PROSIM VAS DNES JSM SI PRINESL DOMU NOTAS BYL VYBITY TAK JSEM DAL NA NABIJECKU A ZAPL A PO 1 H JSEM VYPL Z ELETRIKI TU NABIJECKU A VYPL SE VZDY TU NABIJECKU MUSIM MIT V ELETRICE JINAK SE MI NEZAPNE NOTAS NEVITE JAK MAM NASTAVIT TU BATERI MI .

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Asi není ještě dostetčně nabitý nebo je baterie „poškozená“.

Další odpovědi
panxnotdead

Kup novou baterii.