Prosím vás,chtěla jsem se zeptat jak úspěšně odstranit stříkanou tapetu.Děkuji

Odpovědi
Bumbes

Obroušení plošnou bruskou,nebo ručně brusnou síťkou. Pak vystěrkovat finální stěrkou (viz.odkaz).
Taky jsem to tak musel udělat, jen místo stěrky jsem použil Multibat.

Zdroj: www.poradte.cz/do­macnost-a-bydleni/5689-odstraneni-strikane-tapety.html

elektrikář

Nejlepší je seškrabat a vyštukovat celou stěnu

Zdroj: Zkušenost z praxe na stavbách