Avatar uživatele
Amy9898

Prosím vám nevíte,jak se zbavit chuti na sladké?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, zzzzz, melanie před 3782 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Začni sladit čaj medem, případně ho mírně konzumovat. Med neobsahuje sacharózu ale přímo glukózu. Nejenže nezatěžuje tak metabolismus těla jako sacharóza ale přestaneš mít chuť na sladké. Účinky se projeví hned druhý den po konzumaci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Kupte si bioaktivní chrom v tabletách. Tlumí chuť na sladké. Operní zpěvačka Eva Urbanová po jeho užívání přestala mít chuť na sladké a zhubla 80 kg.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Já se ji zbavuji tak, že si něco sladkého dám.
Pokud člověk není nemocný, tak si myslím, že není dobré vyřadit z jídelníčku veškeré sladkosti. Dieta se dá držet i rozumně.
Najdi si něco jiného chutného a zdravého, mi třeba chutnají oříšky nebo slunečnicové semínka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Zkus se jít totálně přežrat, až se pobliješ, mohlo by to zabrat. 😉
Druhá varianta, najít v sobě vůli, udělat rozhodnutí.
Třetí varianta, vykašlat se na to, proč se tím trápit, bude z tebe tlustá koule, no a? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zkus toto :
http://novaze­me2010.ning.com/pro­files/blogs/l-ce-medu-p-ed-span-m-pom-e-zhubnout-je-t-p-ed-v-noci?xg_source=ac­tivity

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

misto cokolady si dej sladke ovoce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Jez vyváženou stravu.Když jsem si nechala vozit krabičkovou dietu,chuť na sladké jsem opravdu neměla.Ale jedno z dopoledních jídel byl např.ovocný salát,tvaroh s medem apod. Mrkni sem –

http://www.har­monyservis.cz/cs/ji­delnicek.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Doporučuji brigádu v čokoládovně. Po prvním nacpání vás to se zácpou přejde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Luciet

Med snižuje chuť na sladké.
Cukry však nelze z jídelníčku zcela vyloučit. GDA se pohybuje mezi 50–90g.
Bílý cukr je vhodné nahradit hnědým a vybírat si zdravější varianty sladkostí. Rozinky obsahují nejvíce přírodního cukru, postačí jedna lžička, když máte chuť na něco sladkého. Výborné jsou i mandle, které navíc upravují hladinu cukru v krvi, díky čemuž bojují proti diabetu.

Nejlepší radou, jak snížit chuť na sladké v odpoledních hodinách je začít den zdravou snídaní bohatou na sacharidy a vlákninu – musli, ovoce, apod.

  • Jezte pravidelně, nevynechávejte jídla.

před 3759 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek