Marty Koller

Prosím, upřímně je tu někdo z vás kdo se byl někdy podívat ve strip baru nebo v bordelu? Jaké to tam bylo?

A kde je to lepší?

Nejlepší odpověď
led

Pohľad zákazníka na tieto podniky je rôzny. Väčšinou závisí od jeho (ne)spokojnosti s úrovňou služieb a množstvom minutých peňazí. Prirodzene je rozdiel medzi námorníckou knajpou v Sao Paulo a podnikom s najvyššou klientelou. Podľa filmov nehodnoťte. Bol niekto z vás v divadle? Aké to tam bolo?
Tak páni, pokračujte v hodnotení podľa vlastných skúseností, nie podľa tých sprostredkovaných inými. https://iprav­da.sk/res/2016­/07/11/thumbs/flo­rida-opicka-opica-kapucin-mlada-jazyk-vyplazeny-zviera-zoo-galeria.jpeg

Další odpovědi
Nassin

Tak já jsem v bordelu od 89´roku, a není to ono.

zjentek

Ty chodíš s prostitutkou, viď? Doporučuji shlédnout tento film>>>https://­new.csfd.cz/fil­m/334972-vsechny-cesty-vedou-do-hrobu/prehled/ ,pozvedne tě na duši. (;

paul1

Ještě za hlubokého socialismu jsme byli v Brně na služební cestě, ubytovali jsme se a večer zašli na náměstí Svobody do baru (jméno jsem už zapomněl) a tam byl o půlnoci striptýz. Oproti očekávání nic moc, závěr byl tak rychlý, že jsme nic nestihli postřehnout a nejlepší bylo, že striptérka se za chvíli objevila (už oblečená) u baru, jako kdyby nic. V prostředku místnosti seděli nějací unudění Indové, nebo něco takového, celý večer jen seděli a pomalu popíjeli a nic okolo je nezajímalo, ani ten striptýz.

autacek

Tys nebyl nikdy za partnerkou v práci? Ve strip baru dobrý, můžeš pokecat se svými kámoši, ohodnotit tvary, případně nenápadně podrndat maňáska pod stolem, nečeká se, že zasuneš. V tom druhém si dle vlnění vybereš společnici na nadcházející čas.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

autacek, v Peruggii (v Bratislave 1967–1969) na takých, ako popisujete, mali počas striptízového výstupu vyhadzovačov. Občas nejaký „drncálek“ aj vyletel do náručia „príslušníkom VB“