Avatar uživatele
Marty Koller

Prosím, upřímně je tu někdo z vás kdo se byl někdy podívat ve strip baru nebo v bordelu? Jaké to tam bylo?

A kde je to lepší?

Zajímavá 0 před 4 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Pohľad zákazníka na tieto podniky je rôzny. Väčšinou závisí od jeho (ne)spokojnosti s úrovňou služieb a množstvom minutých peňazí. Prirodzene je rozdiel medzi námorníckou knajpou v Sao Paulo a podnikom s najvyššou klientelou. Podľa filmov nehodnoťte. Bol niekto z vás v divadle? Aké to tam bolo?
Tak páni, pokračujte v hodnotení podľa vlastných skúseností, nie podľa tých sprostredkovaných inými. https://ipravda.sk/…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nassin

Tak já jsem v bordelu od 89´roku, a není to ono.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ty chodíš s prostitutkou, viď? Doporučuji shlédnout tento film>>>https://new.csfd.cz/… ,pozvedne tě na duši. (;

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ještě za hlubokého socialismu jsme byli v Brně na služební cestě, ubytovali jsme se a večer zašli na náměstí Svobody do baru (jméno jsem už zapomněl) a tam byl o půlnoci striptýz. Oproti očekávání nic moc, závěr byl tak rychlý, že jsme nic nestihli postřehnout a nejlepší bylo, že striptérka se za chvíli objevila (už oblečená) u baru, jako kdyby nic. V prostředku místnosti seděli nějací unudění Indové, nebo něco takového, celý večer jen seděli a pomalu popíjeli a nic okolo je nezajímalo, ani ten striptýz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Tys nebyl nikdy za partnerkou v práci? Ve strip baru dobrý, můžeš pokecat se svými kámoši, ohodnotit tvary, případně nenápadně podrndat maňáska pod stolem, nečeká se, že zasuneš. V tom druhém si dle vlnění vybereš společnici na nadcházející čas.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

autacek, v Peruggii (v Bratislave 1967-1969) na takých, ako popisujete, mali počas striptízového výstupu vyhadzovačov. Občas nejaký "drncálek" aj vyletel do náručia "príslušníkom VB"

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava