Boy 13

Stalo se Vám někdy, že jste měli pocit na omdlení?

Např. najednou vás polil studený pot, začalo bzučet v uších a zatmívat se před očima a do 30 vteřin to odeznělo a vy jste neomdleli a byli v pohodě?

Prosim, stalo se Vám někdy, že jste měli pocit na omdlení?

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Někdy jsem dokonce omdlela. Dříve se u mě objevil ten pocit i na ulici. Musela jsem si dřepnout, abych nespada.

Teď už je to lepší, ale přesto musím dávat pozor. Užívám bylinkové extrakty, musím opravdu jen " kapkovat", abych si příliš nesnížila tlak. Už ten pocit poznám, vezmu si „cucavou“ tabletku železa. Mám málo železa, nosím je stále s sebou.

Ale jde o moje zkušenosti. Vy byste měl znát příčinu mdlob, tedy navštívit lékaře.

Když jsem doma, tak si dám půl deci červeného vína.

Setkala jsem se s dívkou, která zpravidla omdlela při zkoušení či písemce. Pokaždé ji odvážela sanitka do nemocnice. Zřejmě to souviselo s nedostatkem hořčíku vyvolaného stresem.

Další odpovědi
JežíšKristus

Jak tě může polít studený pot, když pot není studený, a zároveň vychází ven z těla, tudíž tě nepoleje, ale spíše se z těla vyleje?
Pocit na omdlení může být způsoben nedostatkem kyslíku, vody, živin, tlakem apod.
My takhle jednou seděli se skupinkou lidí v uzavřené místnosti, mně se zamlžilo před očima (neviděl jsem nic) a poprosil jsem, zda by mě někdo nevyvedl ven. Když jsem se nadýchal kyslíku, tak jsem se vrátil. A pak za minutku začal odpadávat jiný kolega ve skupině… :))) To se už lidi smáli, že všichni odpadávají, a konečně nás napadlo otevřít okno… :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.