AnnMary

Prosím SPĚCHÁ? Lze vytočit zpětně číslo na PEVNÉ lince, které na tu pevnou volalo naposled?DÍKY!

Doplňuji:
Číslo volalo, byli jsme spojeni, ale nezapsala jsem si to číslo a potřebuji mz zavolat na zpět.

Odpovědi
anonym

Ano – pokud to daný přístroj umožňuje…
:-O

Doplňuji:

  1. Máš „PRIVÁTNÍ ÚČET“, takže ti nemohu odpovědět na zprávu
  2. Jaký telefon máš??? Běžné telefony s displayem ti nabízí stejný komfort, jako mobily!!!

:-O

Děda Louda

Na dotaz, jestli to spěchá, se těžko hledá odpověď.

dratek000

Některé telefony obsahují funkci redial a tím bys to udělala