Avatar uživatele
jendula.cech

Prosím spěchá!!!!!

Ahoj, Dotaz… Mám notebook ACER Aspire 5750ZG a když mám např. hru Portal 2, Warhammer 40K Space marine, a jiné… A vždy když hraji tak se mi Notebook přehřeje a vypne se co mám dělat?? Pomůže chladící podložka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10 před 4224 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

Odpoveď byla označena jako užitečná

nauč se pokládat otázku…
Ano, u ntb je lepší mět chladící podložku, hlavně, jestli na něm hraješ hry. mám už rok tuto-http://www.al­za.cz/coolermas­ter-notepal-u2-notebook-cooler-d159564.htm doporučuji

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jendula.cech Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

mám NB Toshiba žádné hry nikdy nehraju a zahřívá se mi jen trochu, obávám se, že podložka ti moc nepomůže, ale zkus ho podložit roličkou od toaletního papíru, kterou hodně naplň, já to tak mám ona se trochu splácne a ušetříš 500,–Kč za tu podložku a bude se ti i lépe psát :)
jinak prodávájí chl.podložku Cooler Master s dvěma nastavitelnými větráčky nedávno jsem ji kupovala synovcovi k narozeninám..
Doplňuji:
huxo já, ale neopisovala jen jsem si nemohla vzomenout na jméno tý podložky :(

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Elenka

Já mám podobný typ notebooku a při hře The Sims 3 se mi také po chvíli přehřál a restartoval se, takže jsem ztratila všechny data. Bohužel mi nepomohla ani velice drahá, doporučená odborníkem chladící podložka. Ale já mám asi o něco starší model, takže pokud si seženeš nějakou chladící podložku, držím palce, aby to vyšlo. :)

před 4223 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek