jendula.cech

Prosím spěchá!!!!!

Ahoj, Dotaz… Mám notebook ACER Aspire 5750ZG a když mám např. hru Portal 2, Warhammer 40K Space marine, a jiné… A vždy když hraji tak se mi Notebook přehřeje a vypne se co mám dělat?? Pomůže chladící podložka?

Nejlepší odpověď
huxa

nauč se pokládat otázku…
Ano, u ntb je lepší mět chladící podložku, hlavně, jestli na něm hraješ hry. mám už rok tuto-http://www.al­za.cz/coolermas­ter-notepal-u2-notebook-cooler-d159564.htm doporučuji

Další odpovědi
briketka10

mám NB Toshiba žádné hry nikdy nehraju a zahřívá se mi jen trochu, obávám se, že podložka ti moc nepomůže, ale zkus ho podložit roličkou od toaletního papíru, kterou hodně naplň, já to tak mám ona se trochu splácne a ušetříš 500,–Kč za tu podložku a bude se ti i lépe psát :)
jinak prodávájí chl.podložku Cooler Master s dvěma nastavitelnými větráčky nedávno jsem ji kupovala synovcovi k narozeninám..
Doplňuji:
huxo já, ale neopisovala jen jsem si nemohla vzomenout na jméno tý podložky :(

Elenka

Já mám podobný typ notebooku a při hře The Sims 3 se mi také po chvíli přehřál a restartoval se, takže jsem ztratila všechny data. Bohužel mi nepomohla ani velice drahá, doporučená odborníkem chladící podložka. Ale já mám asi o něco starší model, takže pokud si seženeš nějakou chladící podložku, držím palce, aby to vyšlo. :)