kokoko

Prosím rychle

já točím videa na youtube a nemám mikrák všem už to leze na nervy.Prosim neni nějakej dobrej program kterej snímá zvuk stejně dobře jako mikrofon?nebo mám koupit jeden kterej stoji 66 kč?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Jak může program snímat zvuk, když nemáš mikrofon? To je jako kdybys slepému řekl „tam u toho zeleného keře zahněte doprava“..

Další odpovědi
SeptikB

Program je software v počítači, který zpracovává informace. Mikrofon je zařízení, které snímá zvukový signál a zpracovává to jako informaci. Programem nejde snímat zvuk a mikrofonem nejde pracovat s informacemi. Otázka je tedy bezpředmětná 🙂

ondra07

Víš co? Dám ti radu. Běž se raději zeptat nějakého programátora :)) Protože to je strašně těžká otázka…
A tady neotravuj … :)

Babe

Je to spíš jako říct slepýmu aby se držel týhle mapy..

anonym

Nejlevnější mikrofon stojí 45 korun. Po připojení je nutné vyzkoušet a nastavit ve zvukovém zařízení nebo ovladači (realtek?) správnou úroveň. Záznam z mikrofonu je ošemetná záležitost a vyžaduje zkušenosti s chováním zvuku. Vzdálenost úst od mikrofonu, aby v mikrofonu nebyly slyšet nárazy proudu vzduchu. Mikrofon může být směrován nějak bokem, v pravém úhlu od osy vycházejícího hlasu z úst, no, hlavně neměnit při záznamu vzdálenost mikrofonu, to se pak nepříznivě projeví v kolísání úrovně. Jestli tam chceš nahrávat zpívání, no tak to je jiná kategorie. V tom případě kup, sežeň pořádný mikrofon třeba Shure ale teď jsem něco našel za 400 sta korun:
http://www.hudebni-bazar.cz/mikrofon-akg-d55-s

Je to dynamický mikrák s dobrou charakteristikou. Jo problém začíná s tím jak ho propojit s počítačem. Hele ještě jsem nezkoušel propojit mikrák se zvukovým vstupem počítače, zřejmě to nemá smysl. Tam jde o impedanci. Takže k tomu by bylo potřeba předzesilovač, já volím možnost mixážního pultu. Z něj jde zvuk přesně jak má být. Je to moc složitý, za stolní kondenzátorový mikrák určitě nedávej víc než těch 66 korun.

http://test-nastroju.webno­de.cz/nahrava­ni/nahravani-zvuku-pres-mikrofon/

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/url?sa=t&rct=j­&q=kokoko&sou­rce=web&cd=4&ved=0CDIQ­FjAD&url=http%3A%2F­%2Fcs.wikipedi­a.org%2Fwiki%2FSou­bor%3AKo%2C_ko%2C_­ko%2C_kod%25C3%25A1k­.ogg&ei=FPkIT-y5DNGYOrfM3b4B&us­g=AFQjCNEv-rqZFacUZLzQPNFO8Jztp­jWVRg