prosím pro Terryle od 1951

http://picasa­web.google.com/ur­sulajda/Plete­ni-zatím je to ode mne "úžasné"že?
_____________­________________________­___

Využijte prosím příště možnost kontaktovat uživatele, příště budou podobné vzkazy rovnou mazány.

Administrátor
Odpovědi.cz

Nejlepší odpověď
quentos

Terryle má v profilu možnost kontaktu – proč ho nevyužijete?

Další odpovědi
Terryle

Pěkný večer :o) Páni, těch je! Vždycky jsem obdivovala, jak se někdo ve všech těch vlnách dokáže vyznat a umí z toho vytvořit tak krásný vzory :o)
A vy všecky fotky tedy chcete postahovat k sobě do počítače a nechce se vám je stahovat po jedné, chápu to dobře?
To se dá celkem jednoduše s programem Picasa. Ale ten asi nemáte nainstalovaný, co? Já ho mám, takže vám můžu celou knížku klidně stáhnout a potom vám pošlu odkaz s podrobným návodem, jak to dostanete k sobě do počítače a rozbalíte.
Bude to tak vyhovovat? :o)

PS: ostatním se omlouvám, taky mi nedošlo, že to sem nepatří. Ono někdy pro nové uživatele může být těžší se tu vyznat, co kam patří a co už ne. Kadžopádně jsem už paní 1951 poslala i mail, tak to snad dořešíme tam. Dík za shovívavost kdyžtak!

Jahoda

Kontaktujte uživatelku Terryle prostřednictvím e-mailu. Tato otázka sem nepatří.

mojitek

tady je to jako na pavlači :o)))

Terryle

Nojo, občas se sem holt dostanou i uživatelé, kteří se na Internetu moc jako doma necítí, nejsou třeba zvyklí číst si podrobně kodexy a pak se přetlápnou.
Paní 1951 se moc za zmatek omlouvá: „Za prvé bych se chtěla všem lidem v "odpovědích"om­luvit,že jsem šlápla tam,kam jsem neměla.Prosím napište tam za mne.“

Takže vyřizuju… abyste věděli, že to nebylo naschvál nebo ignorancí, ale jenom nejistotou staršího člověka, který neví přesně, co a jak…

mojitek

me to prislo jenom usmevne,ale zaroven i roztomile 😉