Avatar uživatele
1951

prosím pro Terryle od 1951

http://picasa­web.google.com/ur­sulajda/Plete­ni-zatím je to ode mne "úžasné"že?
_____________­________________________­___

Využijte prosím příště možnost kontaktovat uživatele, příště budou podobné vzkazy rovnou mazány.

Administrátor
Odpovědi.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4907 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Terryle má v profilu možnost kontaktu – proč ho nevyužijete?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Pěkný večer :o) Páni, těch je! Vždycky jsem obdivovala, jak se někdo ve všech těch vlnách dokáže vyznat a umí z toho vytvořit tak krásný vzory :o)
A vy všecky fotky tedy chcete postahovat k sobě do počítače a nechce se vám je stahovat po jedné, chápu to dobře?
To se dá celkem jednoduše s programem Picasa. Ale ten asi nemáte nainstalovaný, co? Já ho mám, takže vám můžu celou knížku klidně stáhnout a potom vám pošlu odkaz s podrobným návodem, jak to dostanete k sobě do počítače a rozbalíte.
Bude to tak vyhovovat? :o)

PS: ostatním se omlouvám, taky mi nedošlo, že to sem nepatří. Ono někdy pro nové uživatele může být těžší se tu vyznat, co kam patří a co už ne. Kadžopádně jsem už paní 1951 poslala i mail, tak to snad dořešíme tam. Dík za shovívavost kdyžtak!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Kontaktujte uživatelku Terryle prostřednictvím e-mailu. Tato otázka sem nepatří.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

tady je to jako na pavlači :o)))

před 4907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Nojo, občas se sem holt dostanou i uživatelé, kteří se na Internetu moc jako doma necítí, nejsou třeba zvyklí číst si podrobně kodexy a pak se přetlápnou.
Paní 1951 se moc za zmatek omlouvá: „Za prvé bych se chtěla všem lidem v "odpovědích"om­luvit,že jsem šlápla tam,kam jsem neměla.Prosím napište tam za mne.“

Takže vyřizuju… abyste věděli, že to nebylo naschvál nebo ignorancí, ale jenom nejistotou staršího člověka, který neví přesně, co a jak…

před 4907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

me to prislo jenom usmevne,ale zaroven i roztomile 😉

před 4907 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek