HS

Jak si myslíte, že by dopadl rozsudek?

Dobrý den, dnes sem se bavil v baru s jedním pánem, který tvrdil, že kdyby jsme byli tří a pes (který mu jsou 3 měsíce a není nikde evidován ani pojištěn)a nikdo jiný a on by naschvál o psa zakopl a zlomil si nohu, druhý by to dosvědčil, že to nebylo naschvál a tak a že to bylo vinou psa, ale třetí člověk (pán psa)tvrdil, že to udělal naschvál a celý případ šel k soudu, kdo by nejspíše vyhrál? Osobně si myslím že výsledek se nemůže opírat o jednoho svědka.
Doplňuji:
Anketu prosím ne vnímat děkuji HS.

Nejlepší odpověď
anonym

rozsudek bude ve prospěch poškozeného pána dobrý

Doplňuji:
Myslím, že se budou ptát i na takový věci, jako třeba, jestli byl pes na vodítku, proč se motal tam, kde šel ten pán – to mě napadlo, jako první, tak nevim…

Další odpovědi
zzzzz

rozsudek bude

Jsme v ČR a z toho důvodu rozsudek předvídat nelze:-(((

Nemáme precedentní právo a mnohdy to záleží na tom, jak se soudce vyspí, či jaký má vztah ke psům:-(((

Quimby

rozsudek bude

Doplňuji:
A on by chtěl co? Odškodnění?
Bylo by to tvrzení proti tvrzení a myslím, že soud by odškodnění nepřiznal.
To, že o psa zakopnul omylem vůbec neznamená, že za to ten pes může. Pochybuji, že by to ten pes udělal schválně a chtěl bych vidět právníka, kterej se to naží dokázat :D Má koukat, kam šlape, byla by to prostě nehoda.