Louise:3

.....prosím,po­trebuju poradit od ŽEN..:)

mám 2.menstruaci,uz je to dnes 6.den…,jak dlouho muže trvat?…
jeste neco…boli me pod briskem,co pomáhá na uklidneni? (zkoušela jsem vanu,cviky,nah­rati..,) nic nepomohlo..
předem dekuju:)
Doplňuji:
…jaky prášek? :D
jinak dekuju:)

Nejlepší odpověď
anonym

Neber si žádný prášky, nezvykej organizmus na to, je to všechno jed, tyhle problémy můžeš mít dva dny, nebo taky čtrnáct dní. než se ti to srovná, zabal se do deky, ne na půl hodiny, ale třeba na celé odpoledne, pospi si, nebo se u toho uč, buď v klidu, chce to hodně tekutin. Měla by sis už najít i gynekologa, mamka, nebo tatínek ti určitě pomohou s výběrem toho nejlepšího v okolí.
Doplňuji:
http://www.kouzlo-bylin.cz/bylinny-caj-proti-bolestive-a-nepravidelne-menstruaci.html#­.UssNt_shMUU

Další odpovědi
Irisa

Klidně i 10 dní :D, běžně je to ale do týdne :)
Ale na bolest… když už jsi vyzkoušela tohle všechno… když je to opravdu tak hrozný, tak si vem třeba prášek :\
Doplňuji:
…nebo si vygoogluj další babské rady :D

D-ja

Měla by do 7 dní přestat, pokud bude víc než 10 dní, měla by sis zajít na gyndu, neboj nic to neni :)
aa prášek třeba Ibalgin, Paralen, prostě od bolesti :)

Krakis

Nejsem sice žena,ale souhlasím se Sambou.Nezvykej si na jedy,ale naopak si zvykni na to,že se z tebe stává žena,se vším,co k tomu patří.Buď ráda,že nemáš větší problémy-např.úporné migrény.My (muži) máme taky své-nebudu hodnotit,jestli větší nebo menší.Porod musí být taky strašný-když mě u něj bejvalá žena samou láskou škrtila..... 🙂 Takže doporučuji bylinky a psychickou pohodu.Neboj-bude hůř ! 🙂

Hohny

Prášek na bolest, tedy ibalgin, ibuprofen apod.