kokoko

Prosím potřebuji pomoct!Jak by se dala napsat kbiha?

Je mi 10 a asi5 knížek sem dopsal(50 stranXD) ale ted´ chci napsat něco dobrýho mám námět atd… scénář jako taky!.vždy mám sto chutí napsat knihu ale když začnu hned mě to přestane bavit!Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Tak začni psát,když máš teď chuť a námět,až tě to přestane bavit,tak přestaň a vrať se k psaní až tě to zas bavit začne.Vždyť to můžeš psát na etapy,nikam nemusíš spěchat!

Další odpovědi
Drap

Z textu vyplývá, že kbiha je zřejmě kniha. Ke zdárnému dokončení si v prve řadě musíš ujasnit sám co chceš. Na nechuť někoho jiného asi neni rada.