Avatar uživatele
Lucina17

Prosím potřebuji pomoct

Potřebuju poradit. Přestupuju na jinou školu a mám uvést důvod. Je to z toho důvodu že mě to na téhle škole nebaví a nezvládám se učit z důvodu mnoha grafických prací. Poradte mi jak to tam mám zformulovat. Děkujii

Zajímavá 0 před 4109 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud se nepletu, tak jsi uváděla, že nestíháš vyhotovovat technické výkresy. Přesně toto bys měla uvést jako důvod žádosti o změnu školy. Chceš studovat jiný obor, protože jsi zjistila, že pro ten, který studuješ nyní, nemáš dostatečné technické předpoklady. Klidně napiš, že máš problémy s prostorovou představivostí a nejsi schopná řádně zvládat učivo. To ostatně bude patrné z vysvědčení.
Obchodní akademie Tě určitě nebude trápit rysy. Je o něčem úplně jiném.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Napiš něco ve smyslu, že pro studium dané školy nemáš dostatek talentu a s tím časem je to dost „problematické“ jinak se kouká na situaci, kdy příjdeš ze školy a jdeš za kamárdy do hospody a jiná situace je, když nemáš čas, protože se musíš starat o mladšího sourozence, babičku, pejska co potřebuje hodně pohybu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

No, tak já bych šetřil s podobnými sebezdrcujícími hláškami typu „nemám dostatečné předpoklady“, ale zaměřil bych se na to, proč chci jít na tu druhou školu. Napiš co očekáváš, co tam bude lepší, co ti v současné škole chybí, jaký zájem máš o studium na nové škole, případně o obor, můžeš napsat, že ti stávající obor nevyhovuje, že sis představovala něco jiného atd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek