Avatar uživatele
hanulka11

Prosím, potřebovala bych poradit, tápu jaký si stáhnout program na vytvoření koláží z fotek?

Vím už se o tom tu psalo, pročítala jsem to, ale je tolik možností , že jsem z toho jelen.
Potřebuji snadný , srozumitelný a zdarma program , na který si sama troufnu.Kdo mi poradí ??? Moc děkuji předem .
Doplňuji:
díky už jsem si Picasa stáhla a začala v tom trochu pracovat .....díky ,díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, hanny 2, tom004 před 4526 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ewíík

Jděte na stránku www.slunesnice.cz a tam zadejte photoscape tak za 2 minuty se vám to stáhne.......pak to rozkliknete a kliknete na sloučit fotky do jedné a můžetee začit…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Už se to tu objevilo, ale bez podrobností, tak to ještě upřesním. Velice jednoduchý program na tvorbu koláží, ale i prezentací s hudbou a základní úpravy fotek je program Picasa, momentálně verze 3.8. Je free a ke stažení jak ze slunecnice.cz, tak i stahuj.centrum­.cz. K základním úpravám patří na př. ořezání, oprava červených očí, narovnání, doplnění písma ( i vodotisk ), barevné a světelné vyladění a mnoho dalšího. Program si sám stahuje fotogragie a práce s ním je skuečně snadná. Je možno si k němu stáhnout i manuál v češtině – zadej do vyhledávače „příručka do kapsy Picasa“ a objeví se hned několik adres. Jsem ochotna dodat další info.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

Náhodou jsem objevil zmíněný Picasa a mohu doporučit, je zdarma a umí česky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Používám Picasa,jednoduchý,plně postačující,zdar­ma,v češtině.Je také na Slunečnici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adri ..

Dobrý je program picasa, ale internetové stránky umožňují dělat taky koláže. Picnik.com, pizap.com ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Zkuste tento.

http://letecka­posta.cz/827878298

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek