hanulka11

Prosím, potřebovala bych poradit, tápu jaký si stáhnout program na vytvoření koláží z fotek?

Vím už se o tom tu psalo, pročítala jsem to, ale je tolik možností , že jsem z toho jelen.
Potřebuji snadný , srozumitelný a zdarma program , na který si sama troufnu.Kdo mi poradí ??? Moc děkuji předem .
Doplňuji:
díky už jsem si Picasa stáhla a začala v tom trochu pracovat .....díky ,díky

Nejlepší odpověď
Ewíík

Jděte na stránku www.slunesnice.cz a tam zadejte photoscape tak za 2 minuty se vám to stáhne.......pak to rozkliknete a kliknete na sloučit fotky do jedné a můžetee začit…:D

Další odpovědi
Sůwa

Už se to tu objevilo, ale bez podrobností, tak to ještě upřesním. Velice jednoduchý program na tvorbu koláží, ale i prezentací s hudbou a základní úpravy fotek je program Picasa, momentálně verze 3.8. Je free a ke stažení jak ze slunecnice.cz, tak i stahuj.centrum­.cz. K základním úpravám patří na př. ořezání, oprava červených očí, narovnání, doplnění písma ( i vodotisk ), barevné a světelné vyladění a mnoho dalšího. Program si sám stahuje fotogragie a práce s ním je skuečně snadná. Je možno si k němu stáhnout i manuál v češtině – zadej do vyhledávače „příručka do kapsy Picasa“ a objeví se hned několik adres. Jsem ochotna dodat další info.

lexx

Náhodou jsem objevil zmíněný Picasa a mohu doporučit, je zdarma a umí česky.

tom004

Používám Picasa,jednoduchý,plně postačující,zdar­ma,v češtině.Je také na Slunečnici.

Adri ..

Dobrý je program picasa, ale internetové stránky umožňují dělat taky koláže. Picnik.com, pizap.com ..

mosoj

Zkuste tento.

http://letecka­posta.cz/827878298