marynka29

prosim, poslete mi odkaz, kde najdu hru The Sims 3.

mam pujcene dvd s touto hrou, kterou samozrejme musim co nejdrive vratit.nainsta­lovala jsem si ji do pocitace, ale jde mi spustit jen s pomoci disku(kdyz je vlozeny v pocitaci).moc se mi libi a tak se vas ptam, kde je tato hra, kterou budu mit v PC naporad a budu ji moct hrat.predem moc dekuju.

Odpovědi
arygnoc

urobte si u dvd iso obraz, nainštalujte si trebárs VirtualClone Drive (alebo DAEMON Tools Lite) a môžete hrať do aleluja.
Len neviem, či to z toho virtualu nebudete musieť inštalovať znova, možno by postačilo v .ini iba zmeniť diskovú jednotku, to neviem.