Niikkuusskka

Prosím, poraďte.Někdo se mi nabourává opakovaně na facebook.

Už si měním heslo téměř 3× za den. Mám hodně těžké heslo s velkýma písmenama kombinované číslicema atd., ale nic nepomáhá. Už si pomalu nepamatuju své heslo ani já, protože už v tom mám zmatek. Neustále se pod mým jménem někdo přidává do nesmyslných skupin atd. a na mail mi stále chodí zpráva:

Dobrý den, uživateli Nikol,

nedávno jste změnili své heslo na Facebooku – 29. říjen 2012 v 15:21.
Z bezpečnostních důvodů bylo toto upozornění odesláno na všechny e-mailové adresy, které jsou přidruženy k vašemu účtu.

Pokud jste heslo neměnili, mohl se váš účet stát obětí phishingového útoku.
Klikněte na tento odkaz, abyste opět získali přístup ke svému účtu:
https://www.facebo.............­.............­..........

Heslo bylo změněno z této lokality:
Stara Ves Nad Ondrejnici, MO, CZ (IP adresa = 88.102.139.175)

S přáním pěkného dne,
Tým Facebooku

Prosím poraďtě, co můžu dělat.

Nejlepší odpověď
Bedy

Skočte ze svého počítače na stránku http://mojeip.cz a zkontrolujte, zda-li se Vám ukáže IP adresa 88.102.139.175­. Pokud ano, tak buď máte zavirovaný počítač nebo ho někdo vzdáleně ovládá nebo to dělá někdo z bytu.
Doporučuju projet počítač Vaším antivirovým&an­tispyware programem nebo použijte ESET Online Scanner – spustíte zde: http://www.eset­.cz/cz/domacnos­ti/produkty/on­line-scanner/

Doporučuju si na jiným počítači (ale ne na veřejným, ale třeba u nejlepší kámošky) změnit heslo do emailovky a změnit si heslo na facebook účet.

Možná bych pro jistotu poprosil o výpis z programu Hijackthis. Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví Poznámkový blok. celý obsah toho otevřeného Poznámkového bloku zkopírujte a vložte sem.

Další odpovědi
taxio

Vymazat účet na FB, založit nový email a nový FB účet, taky se mi to stalo, udělal jsem tohle a už se mi tam nikdo nedostal.

Alča M.♥

Zkus si změnit heslo na e-mail, pak si změň jméno na FB a heslo. A klikla jsi na ten odkaz? Co tam bylo?

pusinka50

A určitě nerozklikávej žádné pochybné linky. Já bych si založila raději nový meil i heslo