Prosím poraďte něco účinného na léčbu plísnového onemocnění mezi prsty na nohou.Děkuji.

Nejlepší odpověď
dědapetr

LAMISIL® 125 mg

1. co je lamisil a jak působí?
Lamisil obsahuje léčivou látku terbinafinum, která je v přípravku přítomna ve formě terbinafinum hydrochloridum.
Lamisil obsahuje i jiné pomocné látky, které jsou nezbytné pro přípravu tablet.
Lamisil tablety 125 mg: stearan hořečnatý, mikrokrystalická celulóza, hypromelóza, sodná sůl karboxymetylškrobu, laktóza
Lamisil tablety 250 mg: stearan hořečnatý, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hypromelóza, mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymetylškrobu.
Terbinafin patří do skupiny léků, které se nazývají protiplísňové, a užívají se k léčbě plísňových infekcí kůže, vlasů a nehtů. Pokud se polykají (užívají ústy), je jejich koncentrace v místě infekce dostatečně vysoká, aby byla plíseň zničena nebo zastaven její růst.

Zdroj: http://www.anam­neza.cz/moduly/lek­.php?id=1379

Další odpovědi
tom004

Jakýkoliv přípravek sám o sobě nestačí. Třeba LAMISIL,aplikuje se 1× denně,postup je na přiloženém letáčku,ale nohy,hlavně prostor mezi prsty,je nutné mýt min. 2× a vícekrát denně a hlavně řádně osušit.Samozřejmě je nutno nosit i vhodnou obuv. Celý ten proces je dlouhotrvající záležitost.

Deli

Každopádně jakoukoli zvolenou léčbu doplňte vyvařením ponožek, vhodnou obuví atd.

mosoj

Přípravků je hodně. Léčba dlouhodobá. A protože se nedodržuje to co píše Deli říká se že to je nevyléčitelné!!
To vyvařování lze nahradit i dokonalým žehlením ponožek a ty boty se musí desinfikovat. Všechny které nosíte !!
Stačí když na nějaké zapomenete, vemete si je na nohy a léčba je v háji.

U účinných léků je mast nebo roztok Batrafen, ale to je všechno na předpis.

iceT

http://www.ca­nespor.cz/canes­ten/otazky/in­dex.asp

ale návštěvou u lékaře rozhodně nic nezkazíte,ten doporučí vhodnou léčbu,když určí přesnou diagnozu

hanulka11

kupujte si krémy na nohy s mastichou a budete mít po problému.
jsou vhodné na jakékoliv nepříjemnosti na kůži a opravdu hojí

vay

Na plíseň na nohou pomáhá skvěle OK Gel, mám s ním vlastní zkušenost, přinesla jsem si tento problém domů z bazénu a nemohla se plísně a zápachu zbavit. Kamarádka mi doporučila OK Gel a já měla do 3 dnů po problému. O tomto výrobku si může přečíst více na www.okg-fit.cz/imchlo