michal.anita

prosim poradte my co nejdrive to potrebuji vedet dekuji muj e-imal micha10474@seznam.cz nebomuj tel: 720321794

dobry vecer chtel bych se zeptat mam andulku dnes jsem ji predchvily pustil s klece a prilepila jse my na mucholapku a ted nemuze moc litat procistil jsem ji kridla par peri ji opadlo poleti trochu vic ale ne uz ji to moc nejde a pada my nazem a ma na kridla porad s mucholapky lepenku nevite prosim jak ji to mam dat dolu nemuze my umrit prosim vas moc oradu dekuji predem za pochopeni

Nejlepší odpověď
marci1

Mucholapka obsahuje pesticidy. Nesmí si to sama ozobávat a nesmí se jí to dostat do zobáku. Umyjte jí to mýdlovou vodou. Jinak jen veterinář.
Doplňuji:
http://forum.li­de.cz/forum.fcgi/fo­rum.fcgi?akce=fo­rum_data&forum_ID=73613­&ID_from=57754401&dir=1&­auth=