Martas

Prosím porad'te mi mám problém se zvukem u PC-stolní

chtěla bych poradit se zvukem-zvuk mi jde ale nevím jak to vysvěrlit hraje to stršně rychle jako když tu písničku rychle přetáčím,vyzkoušela jsem snad vše kabel mám dobře zapojený-určitě se to dá nastavit někde jinde ale to nevím prosím porad'te mi děkuji.

Nejlepší odpověď
bolak

Pokud ti to hraje zrychleně, tak to v kabelu nebude. S největší pravděpodobností je to v přehrávači. Na něcos tam omylem klikla a teď tam máš zaškrtnuto „rychlost přehrávání 200%“ nebo něco podobného. Podívej se po tom v nastavení nebo v možnostech přehrávače.

Nepíšeš jaký používáš, takže víc ti neporadím.

PS: A nebo možná poradím :)
Pokud by to byl náhodou Windows Media Player, tak to máš nahoře v nabídce PŘEHRÁVÁNÍ>RYCHLOST PŘEHRÁVÁNÍ a nastavíš tam NORMÁLNĚ.
Patrně si někdy zmáčkla dohromady CTRL+SHIFT+G (nebo bouchla do klávesnice) a tím sis rozhodila tempo.