chucky

Prosím poradte mi k testu z PC

Jakým jiný způsobem, než přes Ovládací panely, se dostanete k nastavení vlastností obrazovky?

  1. kliknutím pravým tlačítkem myši na pracovní plochu a volbou položky Vlastnosti z kontextového me­nu.
  2. kliknutím pravým tlačítkem myši na ikonu Tento počítač a volbou položky Vlastnosti z kontextového me­nu.¨

c)přes tlačítko Start a v menu Programy- Vlastnosti systému- Vlastnosti obrazovky.

Děkuji:)

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Odpověď vyplývá z mé minulé odpovědi na tvou předchozí otázku …

a)